KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Glastavla 14556232
nr 1455 6232
Glastavla
K E Book. Signerad, Kosta, numrerad 24/200, "Kronhjort", handslipat, yttermått inklusive ram: 29x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:08:23
19/3 23:50:17
100 kr
21/3 19:40:17